GAMART

Sprzedaż Maszyn i Urządzeń

  1. Specjalista ds. marketingu i handlu
  2. inż. Kazimierz Trznadel
  3. tel:   +48 13 443 50 41
  4. tel:   +48 600 859 925
  5. mail:   ktrznadel@gamart.pl
  6.  
  7. inż. Marek Trybek
  8. tel:   +48 13 443 50 42
  9. tel:   +48 602 659 839
  10. mail:   mtrybek@gamart.pl
  11.  
  12. inż. Jerzy Mazur
  13. tel:   +48 13 443 50 12
  14. tel:   +48 602 710 527
  15. mail:   maszyny@gamart.pl
  16.  
  17. Józef Kaczor
  18. tel:   +48 13 443 50 42
  19. tel:   +48 602 710 496
  20. mail:   kaczor@gamart.pl
  21.  
  22. mgr inż. Zbigniew Winiarski
  23. tel:   +48 13 443 50 42
  24. tel:   +48 602 659 289
  25. mail:   zwiniarski@gamart.pl
  26.  
  27. mgr inż. Wacław Machowski
  28. tel:   +48 511 714 990
  29. mail:   wmachowski@gamart.pl

 

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Napisz!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą zwrotnie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest spółka PPHU "Gamart" S.A. z siedzibą w Jaśle (kod pocztowy: 38-200), przy ul. Towarowej 29. Podanie danych osobowych Administratorowi jest dobrowolne, ale stanowi warunek udzielenia odpowiedzi na zapytanie.