GAMART

Dział Handlowy

  1. Dyrektor ds. Handlowych
  2. Marek Kania
  3. tel:   +48 600 380 028
  4. mail:   mkania@gamart.pl
 

 

  1. Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
  2. Krzysztof Dziubanik
  3. tel:   +48 660 518 038
  4. mail:   kdziubanik@gamart.pl

 

 
  1. Szef doradców
  2. Bogdan Kalita
  3. tel:   +48 602 706 329
  4. mail:   bkalita@gamart.pl
  5. mail:   marketing@gamart.pl

 

 
  1. Pompy i studnie głębinowe
  2. Grzegorz Ziaja
  3. tel:   +48 604 568 359
  4. tel:   +48 13 443 50 14
  5. mail:   gziaja@gamart.pl

 

 
  1. Technika Grzewcza i sanitarna
  2. Marek Gorczyca
  3. tel:   +48 604 568 367
  4. mail:   mgorczyca@gamart.pl

 

 
  1. Specjalista ds. hydroizolacji
  2. Rafał Kaszowicz
  3. tel:   +48 602 180 749
  4. mail:   rkaszowicz@gamart.pl

 

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Napisz!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą zwrotnie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest spółka PPHU "Gamart" S.A. z siedzibą w Jaśle (kod pocztowy: 38-200), przy ul. Towarowej 29. Podanie danych osobowych Administratorowi jest dobrowolne, ale stanowi warunek udzielenia odpowiedzi na zapytanie.