Aktualności

Klienci z Angoli

Naszą Spółkę wizytowali klienci z Angoli zainteresowani zakupem technologii i urządzeń do produkcji rur. Była to już ich druga wizyta. Spotkanie było efektywne. Został omówiony szczegółowy zakres dostawy.

czytaj więcej

Szkolenie w Biłgoraju

W dniu 17.02 .2017 po raz kolejny dla klientów składu w Biłgoraju wraz z naszymi partnerami handlowymi zorganizowaliśmy szkolenie.

czytaj więcej

Szkolenie w Dębicy

W dniu 15.02.2017 wraz z firmą Wobet Hydret dla klientów składu nr.6 w Dębicy zorganizowaliśmy szkolenie produktowe.

czytaj więcej

Wesołych Świąt

Życzenia miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Roku 2017 składają Zarząd i Pracownicy firmy PPHU "Gamart" S.A.

czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA TARGI W DUSSELDORFIE

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia nas na stoisku D39 hala 12 podczas International Trade Fair K 2016 w Dusseldorfie w dniach od 19-26 października 2016 r., gdzie będziemy prezentowali swoje produkty.

czytaj więcej

Medal Europejski - Europen Economic and Social Committee

Miło nam poinformować, że został nam przyznany przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli przy udziale Business Centre Club Medal Europejski za produkowane przez nas „łuki gięte PE”.

czytaj więcej

Podziękowania dla Pana Macieja Pawlusia PPHU „GAMART” S.A. Jasło

Podziękowania dla Pana Macieja Pawlusia PPHU „GAMART” S.A. Jasło za pomoc i wsparcie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jaśle. W jego działalności na rzecz ludzi chorych na cukrzycę.

czytaj więcej

Zapraszamy na Targi Autostrada

Zapraszamy na Targi Budownictwa Drogowego „Autostrada” w Kielcach na stoisko G11 firmy SPRINTER-LOGISTYKA w pawilonie G. W czasie trwania targów, które odbędą się w dniach 31.05 – 02.06 2016, zaprezentujemy nowości w nasze

czytaj więcej

Spotkanie Podkarpackiego Klubu Biznesu

W dniu 13.05.2016 podczas spotkania Podkarpackiego Klubu Biznesu w Arłamowie, odbyły się targi na których mogliśmy przedstawić ofertę handlową innym uczestnikom.

czytaj więcej

Targi Wod - Kan w Bydgoszczy

W dniach 9-11.05 2016 odbyła się kolejna edycja Targów Wod-Kan w Bydgoszczy, w czasie trwania której zaprezentowaliśmy naszą ofertę. Szerokim zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się nasze nowości, a szczególnie łuki

czytaj więcej