Aktualności

Nasza firma uzyskała patent !

Nasza firma w październiku 2017r. uzyskała patent nr P.416084 na wynalazek pt. „Sposób formowania łukowych kształtek z odcinków rur wykonanych z tworzyw termoplastycznych”.

czytaj więcej

Nagroda na Targach HydroSilesia w Sosnowcu

Na Targach HydroSilesia w Sosnowcu otrzymaliśmy nagrodę STOWARZYSZENIA WODOCIĄGOWCÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO za Innowacyjny łapacz wody deszczowej.

czytaj więcej

Zapraszamy na Targi HydroSilesia w Sosnowcu

W dniach 25 i 26 października 2017 zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 10 na Targach HydroSilesia – Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej w Sosnowcu na terenach targowych Expo Silesia.

czytaj więcej

Szkolenie w Dębicy.

W dniu 26.09.2017 wraz z naszymi partnerami handlowymi zorganizowaliśmy szkolenie dla klientów składu nr 6 w Dębicy. Kierownik składu przedstawił naszą ofertę, oraz produkowane przez nas łuki gięte PE i łapacze wody deszczowej do systemu rynnowego

czytaj więcej

Zmiana lokalizacji Składu w Limanowej

Od dnia 1 września 2017 roku nasz Skład nr 20 w Limanowej zostanie przeniesiony na ul. Fabryczną 34 (dawna rafineria CPN).

czytaj więcej

Zaproszenie na Targi Plastpol.

W dniach 23-26 maja 2017r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 7 w Hali D na XXI Międzynarodowych Targach Prztwórstwa Tworzyw Sztucznych w Kielcach.

czytaj więcej

TARGI WOD-KAN Bydgoszcz 16-18 maj 2017 STOISKO NR 114.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Wod-Kan, które odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy ul. Gdańska 187, gdzie zaprezentujemy „Łuki gięte PE do wody i kanalizacji”, „Pompy

czytaj więcej

Łapacz wody deszczowej z dachu

Nasza spółka wdrożyła do produkcji własny patent na system do napełniania zbiornika wodą deszczową, oferujemy łapacz wody do rury spustowej o średnicy 110 mm do systemu rynnowego Gamrat, we wszystkich dostępnych kolorach oferowanych przez producent

czytaj więcej

Podwyższenie kapitału akcyjnego.

Nasza firma podjęła uchwałę o podwyższeniu kapitału akcyjnego o kwotę 474 770 zł (czterysta siedemdziesiąt cztery tysiące siedemset siedemdziesiąt złotych). Informacja o emisji akcji została wysłana do akcjonariuszy. Subskrypcja rozpocznie się 3 kwietnia

czytaj więcej

Kredyt technologiczny

Nasza firma otrzymała z Banku Gospodarstwa Krajowego decyzję o przyznaniu promesy technologicznej w kwocie 2.806.800 zł.

czytaj więcej