TARGI WOD-KAN Bydgoszcz 16-18 maj 2017 STOISKO NR 114.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Wod-Kan, które odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy ul. Gdańska 187, gdzie zaprezentujemy „Łuki gięte PE do wody i kanalizacji”, „Pompy głębinowe Vodoley”, „Głowice zamykające do studni głębinowych i stożki prowadzące rurę”, oraz nowość naszej produkcji: „Łapacze wody deszczowej”.


 

 

Łuki gięte PE do wody i kanalizacji produkowane są z rur PE. Nowatorski proces ich produkcji (zgłoszenie patentowe) powoduje, że utrzymują swój kształt, a kąt ich gięcia może być dowolny. Można je zgrzewać doczołowo i elektrooporowo. W przeciwieństwie do łuków segmentowych nie wymagają stosowania współczynników korygujących wytrzymałość ciśnieniową oraz posiadają znacznie mniejsze opory przepływu. Więcej na temat łuków giętych przeczytasz tutaj.


 


Łapacz przeznaczony jest do przechwytywania wody deszczowej z rury spustowej rynny. Jego bardzo prosta konstrukcja działająca w pełni automatycznie zabezpiecza przed przelaniem wody w zbiorniku nawet przy intensywnych opadach. W momencie napełnienia zbiornika nadmiar wody odprowadzany jest dalej rurą spustową do studzienki, lub wylewki. Charakteryzuje się największą skutecznością gromadzenia wody w porównaniu do innych rozwiązań będących na rynku szczególnie przy niewielkich opadach jak również nie wymaga demontażu na zimę. Więcej na temat łapacza wody deszczowej przeczytasz tutaj.

 

 

Głowice zamykające studnię głębinową chronią przed przedostawaniem się wód opadowych i gruntowych oraz innych zanieczyszczeń do jej wnętrza. Pompy głębinowe Vodoley dedykowane są głównie dla gospodarstw domowych i małych przedsiębiorstw. Stożki prowadzące rurę studzienną ułatwiające wprowadzanie rury do odwiertu. Więcej można przeczytać tutaj: Głowice. Pompy.


            


ULOTKA


 

powrót