GAMART

Oczyszczalnie i zbiorniki Wobet-Hydret

Wobet-Hydret to wiodący na polskim rynku producent przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników bezodpływowych, przepompowni ścieków a także separatorów (tłuszczów oraz węglowodorów) . W ofercie firmy znajdziemy również szeroką gamę studzienek wodomierzowych (tak standardowych jak i wykonywanych na zamówienie), studzienek kanalizacyjnych, zbiorników na deszczówkę, studni chłonnych i pakietów rozsączających. Wieloletnie doświadczenie oraz mocne zaplecze technologiczne pozwalają na produkcję wyrobów posiadających Aprobaty Techniczne, Atesty Higieniczne i oznakowanie CE.

Cechy Wobet-Hydret:
» pojemność zbiorników od 2 do 60m³
» wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE)
»posiadających Aprobaty Techniczne, Atesty Higieniczne i oznakowanie CE


INFORMACJE:

Proponujemy Państwu zakup na preferencyjnych warunkach produktów cieszących się największym zainteresowaniem. Są to zbiorniki bezodpływowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Zbiorniki bezodpływowe (szamba szczelne) z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) przeznaczone są do gromadzenia ścieków, deszczówki, itp. Pojemność zbiorników – od 2 do 60mł.

Natomiast przydomowe oczyszczalnie ścieków to kompletne urządzenia służące neutralizacji ścieków socjalno-bytowych. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania od prostych oczyszczalni drenażowych (z systemem drenaży rurowych stosowanych w podłożach przepuszczalnych), poprzez oczyszczalnie hybrydowe (z osadem czynnym i złożem biologicznym) aż po działające niezależnie od warunków gruntowych oraz zajmujące minimalną powierzchnię, zaawansowane technologicznie reaktory biologiczne. Służymy Państwu pomocą w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego.