Dział Handlowy

Dyrektor ds. Handlowych


Marek Kania
tel. kom. +48 600 380 028
mkania@gamart.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki


Krzysztof Dziubanik
tel. kom. +48 660 518 038
kdziubanik@gamart.pl

marketing@gamart.pl

 

Szef doradców


Bogdan Kalita
tel. kom. +48 602 706 329
bkalita@gamart.pl

 

Pompy i studnie głębinowe

 

Grzegorz Ziaja

tel. kom. +48 604 568 359

tel. stacjonarny 13 443 50 14

gziaja@gamart.pl 

 

Technika Grzewcza i sanitarna

 

Marek Gorczyca

tel. kom.  +48 604 568 367

mgorczyca@gamart.pl

 

Specjalista ds. hydroizolacji

 

Rafał Kaszowicz

tel. kom. +48 602 180 749

rkaszowicz@gamart.pl


 

Oczyszczalnie ścieków i Systemy zagospodarowania wód deszczowych

 

Janusz Kustra

tel. kom. +48 660 518 039

jkustra@gamart.pl