Aktualności

Zmiana lokalizacji Składu w Limanowej

Od dnia 1 września 2017 roku nasz Skład nr 20 w Limanowej zostanie przeniesiony na ul. Fabryczną 34 (dawna rafineria CPN).

czytaj więcej

Zaproszenie na Targi Plastpol.

W dniach 23-26 maja 2017r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 7 w Hali D na XXI Międzynarodowych Targach Prztwórstwa Tworzyw Sztucznych w Kielcach.

czytaj więcej

TARGI WOD-KAN Bydgoszcz 16-18 maj 2017 STOISKO NR 114.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Wod-Kan, które odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy ul. Gdańska 187, gdzie zaprezentujemy „Łuki gięte PE do wody i kanalizacji”, „Pompy

czytaj więcej

Łapacz wody deszczowej z dachu

Nasza spółka wdrożyła do produkcji własny patent na system do napełniania zbiornika wodą deszczową, oferujemy łapacz wody do rury spustowej o średnicy 110 mm do systemu rynnowego Gamrat, we wszystkich dostępnych kolorach oferowanych przez producent

czytaj więcej

Podwyższenie kapitału akcyjnego.

Nasza firma podjęła uchwałę o podwyższeniu kapitału akcyjnego o kwotę 474 770 zł (czterysta siedemdziesiąt cztery tysiące siedemset siedemdziesiąt złotych). Informacja o emisji akcji została wysłana do akcjonariuszy. Subskrypcja rozpocznie się 3 kwietnia

czytaj więcej

Kredyt technologiczny

Nasza firma otrzymała z Banku Gospodarstwa Krajowego decyzję o przyznaniu promesy technologicznej w kwocie 2.806.800 zł.

czytaj więcej

Klienci z Angoli

Naszą Spółkę wizytowali klienci z Angoli zainteresowani zakupem technologii i urządzeń do produkcji rur. Była to już ich druga wizyta. Spotkanie było efektywne. Został omówiony szczegółowy zakres dostawy.

czytaj więcej

Szkolenie w Biłgoraju

W dniu 17.02 .2017 po raz kolejny dla klientów składu w Biłgoraju wraz z naszymi partnerami handlowymi zorganizowaliśmy szkolenie.

czytaj więcej

Szkolenie w Dębicy

W dniu 15.02.2017 wraz z firmą Wobet Hydret dla klientów składu nr.6 w Dębicy zorganizowaliśmy szkolenie produktowe.

czytaj więcej

Wesołych Świąt

Życzenia miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Roku 2017 składają Zarząd i Pracownicy firmy PPHU "Gamart" S.A.

czytaj więcej